O nas

Nazwa salonu pochodzi od włoskiego słowa „bosco” oznaczającego las. Dobór nazwy był pierwszym krokiem w stworzeniu miejsca które pozwali naszym klientom w zrelaksowaniu zarówno duszy jak i ciała. Filozofia firmy jest spójną całością poczynając od wystroju wnętrza, doboru kosmetyków znanych i cenionych firm światowych oraz urządzeń kosmetycznych o wysokiej skuteczności. Połączenie ogromnej pasji oraz zaangażowania zaowocowało stworzeniem miejsca w którym ciało ludzkie traktowane jest jak świątynia. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie pamiętając jednocześnie o trosce i szacunku do ciała co umożliwia nam dopasowanie najskuteczniejszych terapii zabiegowych. Decydując się na zabiegi w naszym salonie oddają się Państwo w ręce kosmetologów z długoletnim doświadczeniem. Stale podnoszone kwalifikacje pozwalają na wprowadzenie nowości ze świata kosmetologii. Zwracamy szczególną uwagę na pielęgnację domową, będącą przedłużeniem zabiegów wykonywanych w naszym salonie dopasowując ją indywidualnie do każdego Klienta.

„Piękno od podstaw” to hasło, które w pełni oddaje ideę działalności salonu.
Naszą misją jest bowiem zrozumienie potrzeb Klientów oraz spełnianie ich oczekiwań
poprzez dostarczanie usług najwyższej jakości.

 

 

Salon Bosco powstał z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów.
To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia
od pośpiechu i codziennych obowiązków.

 

Stres towarzyszy każdemu z nas, pozbawiając sił i energii. Wpływa niekorzystnie na organizm, mięśnie stają się napięte. Właśnie wtedy  potrzebne są sprawne dłonie, które  potrafią zdziałać cuda  przy pomocy masażu. Dzięki regenerującym zabiegom odzyskasz siły witalne oraz komfort psychiczny. Pamiętaj, że gdy ciało jest odprężone, psychika także wraca do równowagi.
Wizyta w Bosco to czas zarezerwowany tylko dla Ciebie, u nas zregenerujesz umysł i ciało, pomożemy Ci przywrócić smak życia. Pod okiem doświadczonych instruktorów odzyskasz smukłą sylwetkę, dzięki umiejętnościom naszych masażystów poczujesz nowe siły witalne, indywidualnie dobrane zabiegi przez naszych kosmetologów przywrócą Ci młodzieńczy wygląd.
Odprężająca, spokojna muzyka wypełnia gustownie urządzone wnętrza salonu. Tworzymy klimat wyciszenia, by wydobyć naturalne piękno ukryte w każdym z nas. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i życzliwa atmosfera sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, a Twoje ciało stanie się nie tylko piękne, ale i wypoczęte!

 

Zapraszamy do celebracji piękna i harmonii w salonie Bosco Kosmetyka Profesjonalna.
Podaruj sobie chwilę przyjemności…

 

 

 

Indywidualny

program pielęgnacyjny
przygotowany przez ekspertów

Skorzystaj
z promocji